-
440.00 € / 860.57 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Компютър Fractal Core 2500 | |
| Процесор | Intel Core i7-8700K |
| Рам памет | 32 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVME |
| Видео карта | AMD FirePro W2100(2xDP) |
| Размер на кутията | Tower |
| USB 2.0 | 2 бр. |
| USB 3.0 | 6 бр. |
| DVI | Да |
| HDMI | Да |
| Audio Jack | Да |
| COM port | 1 бр. |
| Lan | Да |
| Брой RAM слотове | 4 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

