-
400.00 € / 782.33 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Компютър Fractal Core 2500 | |
| Процесор | Intel Core i7-8700K |
| Рам памет | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| Твърд диск | 1TB + 1TB |
| Видео карта | nVidia GeForce GTX 1050 (DP, 3xHDMI, DVI) |
| Размер на кутията | Tower |
| USB 2.0 | 2 бр. |
| USB 3.0 | 6 бр. |
| DVI | Да |
| HDMI | Да |
| Audio Jack | Да |
| COM port | 1 бр. |
| Lan | Да |
| Брой RAM слотове | 4 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

