-
270.00 € / 528.07 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Dell Latitude 5410 | |
| Процесор | Intel Core i5-10310U |
| Рам памет | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB |
| Видео карта | Intel UHD 10th Gen |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 3 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| HDMI | Да |
| Lan | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

