-
140.00 € / 273.82 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Dell Latitude 5490 | |
| Процесор | Intel Core i3-8130U |
| Рам памет | 8 GB DDR4 |
| SSD | 128 GB |
| Видео карта | Intel UHD 620 |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 3 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| VGA | Да |
| HDMI | Да |
| Thunderbolt | Да |
| Audio Jack | Да |
| Lan | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |

