-
132.00 € / 258.17 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Dell Latitude E5450 | |
| Процесор | Intel Core i5-5300U |
| Рам памет | 8 GB DDR3 |
| SSD | 128 GB |
| Видео карта | Intel HD Graphics 5500 |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | TN |
| Камера | Да |
| Touchscreen | Да |
| USB 3.0 | 3 бр. |
| VGA | Да |
| HDMI | Да |
| Audio Jack | Да |
| Lan | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |
| Подходящ ОС | Windows 10 |

