-
290.00 € / 567.19 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Lenovo Thinkpad E14 G2 | |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 |
| Рам памет | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB |
| Видео карта | Intel Iris Xe |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | TN |
| Камера | Да |
| USB 2.0 | 1 бр. |
| USB 3.0 | 2 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| HDMI | Да |
| Audio Jack | Да |
| Lan | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

