-
560.00 € / 1 095.26 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Lenovo Thinkpad P52 | |
| Процесор | Intel Core i7-8850H |
| Рам памет | 32 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVME |
| Видео карта | nVidia Quadro P3200 |
| Инчове | 15 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Операционна система | Win 11 Pro |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 4 бр. |
| HDMI | Да |
| Thunderbolt | Да |
| Mini DisplayPort | Да |
| NumPad | Да |
| Брой RAM слотове | 4 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

