-
360.00 € / 704.10 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Lenovo Thinkpad T14 | |
| Процесор | AMD Ryzen 5-4650U |
| Рам памет | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVME |
| Видео карта | Intel HD Graphics 5000 |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 2 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| HDMI | Да |
| Audio Jack | Да |
| Брой RAM слотове | 1 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

