-
195.00 € / 381.39 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Lenovo Thinkpad T450 | |
| Процесор | Intel Core i5-5200U |
| Рам памет | 16 GB DDR3 |
| SSD | 256 GB |
| Видео карта | Intel HD Graphics 5500 |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1600 x 900 |
| Тип Дисплей | TN |
| Камера | Да |
| Touchscreen | Да |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 3 бр. |
| VGA | Да |
| Mini DisplayPort | Да |
| Audio Jack | Да |
| Lan | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |

