- 388.00 € / 758.86 лв.
-
220.00 € / 430.28 лв.
Вие спестявате 168.00 € / 328.58 лв. (76%)
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Fujitsu Lifebook A3511 | |
| Процесор | Intel Core i3-1115G4 |
| Рам памет | 8 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| Видео карта | Intel UHD 11th Gen |
| Инчове | 15 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| USB 3.0 | 3 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| HDMI | Да |
| Thunderbolt | Да |
| Audio Jack | Да |
| Lan | Да |
| NumPad | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

