-
650.00 € / 1 271.29 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Lenovo Thinkpad X1 Carbon G9 | |
| Процесор | Intel Core i7-1165G7 |
| Рам памет | 16 GB LPDDR4 |
| SSD | 512 GB NVME |
| Видео карта | Intel Iris Xe |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Touchscreen | No |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 2 бр. |
| USB Type - C | 2 бр. |
| HDMI | Да |
| Thunderbolt | Да |
| Audio Jack | Да |
| Брой RAM слотове | 0 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

