-
330.00 € / 645.42 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Компютър Dell OptiPlex 7470 | |
| Процесор | Intel Core i5-9500 |
| Рам памет | 8 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB |
| Видео карта | Intel UHD 630 |
| Инчове | 24 " |
| Размер на кутията | All in One |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Touchscreen | No |
| USB 3.0 | 5 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| DisplayPort | Да |
| HDMI | 2 бр. |
| Audio Jack | Да |
| Вградени колони | Да |
| Съотношение на екрана | 16 by 9 |
| Lan | Да |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

