- 110.44 € / 216.00 лв.
-
110.00 € / 215.14 лв.
Вие спестявате 0.44 € / 0.86 лв. (0%)
Технически характеристики
| Технически характеристики за Компютър Vox by Inet (Сглобка)/MSI | |
| Процесор | Intel Core i5-3570K |
| Рам памет | 8 GB DDR3 |
| SSD | 120 GB |
| Твърд диск | 1 TB |
| Видео карта | nVidia GeForce 210 (VGA, DVI, HDMI) |
| Размер на кутията | Tower |
| USB 2.0 | 6 бр. |
| USB 3.0 | 3 бр. |
| Audio Jack | Да |
| Lan | Да |
| Подходящ ОС | Windows 10 |

