-
393.69 € / 769.99 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Dell Precision M4800 | |
| Процесор | Intel Core i7-4810MQ |
| Рам памет | 16 GB DDR3 |
| Твърд диск | 500 GB |
| Видео карта | nVidia Quadro K1100M |
| Инчове | 15 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| USB 2.0 | 1 бр. |
| USB 3.0 | 4 бр. |
| VGA | Да |
| DisplayPort | Да |
| HDMI | Да |

