-
980.00 € / 1 916.71 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Dell Precision 7550 | |
| Процесор | Intel Core i7-10850H |
| Рам памет | 64 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVME |
| Видео карта | nVidia Quadro RTX 3000 |
| Инчове | 15 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 2 бр. |
| USB Type - C | 2 бр. |
| HDMI | Да |
| Mini DisplayPort | Да |
| Яркост (cd/sq.m) | 400 |
| Lan | Да |
| NumPad | Да |
| Брой RAM слотове | 4 |

