- 240.00 € / 469.40 лв.
-
200.00 € / 391.17 лв.
Вие спестявате 40.00 € / 78.23 лв. (20%)
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Fujitsu Lifebook E5510 | |
| Процесор | Intel Core i3-10110U |
| Рам памет | 8 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB |
| Видео карта | Intel UHD 10th Gen |
| Инчове | 15 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 2 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| VGA | Да |
| DisplayPort | Да |
| HDMI | Да |
| Audio Jack | Да |
| Lan | Да |
| NumPad | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

