- 286.32 € / 559.99 лв.
-
276.10 € / 540.00 лв.
Вие спестявате 10.22 € / 19.99 лв. (4%)
Ориентировъчна цена на продукта като нов е била 2 079.00 € / 4 066.17 лв.
Технически характеристики
| Технически характеристики за Лаптоп Lenovo Thinkpad L14 | |
| Процесор | Intel Core i5-10310U |
| Рам памет | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB |
| Видео карта | Intel UHD 10th Gen |
| Инчове | 14 " |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип Дисплей | IPS |
| Камера | Да |
| Светеща клавиатура | Да |
| USB 3.0 | 2 бр. |
| USB Type - C | 1 бр. |
| HDMI | Да |
| Audio Jack | Да |
| Брой RAM слотове | 2 |
| Подходящ ОС | Windows 11 |

